Tym

Pocity II

Pocity I a II (pojmenováno redakcí) byly původně psány jako krátké sebereflexivní (potažmo měreflektující) článečky pro mé přátele, u kterých existovala naděje zájmu a případné odezvy.

God damn right

Setsakramentsky správně, to je celej náš život, jaký má vlastně smysl, má vůbec smysl, nebo je celé naše pídění se za něčím pouhým výsměchem nám samým. Poznal jsem filosofii, jsem snad něco víc než někdo jiný, co mě vede k tomu, myslet si, že já se zabývám něčím důležitějším než ostatní nefilosofující lidé. Náramně jsem se pobavil, když jsem padal ze sedmého patra a natloukl si o beton, a okolo chodili lidi co řešili důležitý věci, tak jsem si posbíral co ze mě zbylo a šel se bavit jinam. Jste mi všichni ukradený, nebo ne ? záleží mi na vás ? kde je měřítko ? je to snad fakt že za některé z vás bych položil život a za jiné ne ? ..... zdám se vám cynický ? i vy moji malí optimisté. Jsem jenom žok organické hmoty, který natolik zpychl, že mu nevoní ani vlastní výměšky.....chcete mě za to soudit ? Prosím máte možnost.

Death...

Smrt chodí potichu, nenosí si sebou výčitky svědomí, a i když to bolí, vlastně není ani zákeřná ani zlomyslná. Jen prostě je... Dnešek si určitě nebudu pamatovat jako středu šestnáctého května, ani jako jeden den roku 2001, natož jako den kdy jsem měl v osmnácti zarděnky. Všechno tohle je nepodstatné a my všichni to víme. Myšlenky se mi teď honí hlavou jako stádo splašenejch bizonů a já si vůbec nejsem jistej, jestli si tenhle den budu vůbec pamatovat, protože hodně zapomínám. Ale nikdy nezapomenu, že mi před půl hodinou umřel Děda.

Silence.

Jedné z mých oblíbených literárních postav byly v rámci experimentů s lidskou rasou odstraněny hlasivky a já si občas říkám, že jsem Bennymu mnohem víc podobný než si chci připustit. Předpokládám, že stejně jako já, máte uši, ústa a hlasivky v krku, tzn. vše potřebné. Jak je tedy možné, že můj křik vyznívá do prázdna jako vábení Odysseovy posádky sirénami. Jak to, že já neslyším váš křik............ Benny ještě slyšel, já ne................. já už ne...............

Číst ohlasy Napsat ohlas